ball Hajrá Harkány! ball
mlsz

kep Hírek

Véget ért az őszi szezon!

Valamennyi csapatunk befejezte az idei nagy pályás szereplését, az utolsó forduló csak vereséget hozott.

I. csapat
Szentlőrinc II. - Gyógyfürdő Harkány 2:1 (1:1)
G. Oberlander Máté
Az első félidőben jól játszottunk, bizakodtunk.
A második félidőben "bent" maradtunk az öltözőben, kaptunk egy elkerülhető gólt, majd jött a kiállítás.
Utána minden őszi gondunk előjött: fegyelmezetlenség, akarati, hozzáállásbeli problémák.

U.19
Gyógyfürdő Harkány - Szigetvár 0:4 (0:2)
Akarat és futás nélkül nehéz mérkőzést nyerni.

U.16
Gyógyfürdő Harkány - Szigetvár 0:1 (0:1)

G. Geczó Patrik, Dobrosi Krisztián, Nagy Norbert
A győztes gólt a 93. percben szereztük ezzel feljöttünk a 11. helyre.

Patocskai János értékelése:
A mai napon végre mind két utánpótlás csapatom győzött a Boda hasonló korú csapataival szemben!!
A serdülő csapat látszott nagyon akarja a győzelmet, ezért kissé görcsössé váltunk, de a CSAPAT erejét mutatja hogy 2:0 ra vezettünk és a Boda ki egyenlített, volt a játékosaimban annyi hogy még is győzelemmel hagyjuk el a pályát!!
A győzelemhez gratulálok!!
Harkány-Boda serdülő 4:2 Gól: FÉSÜS KRISZTIÁN 3!!SZABÓ MARCEL 1.
Harkány-Boda IFI 2:0 Gól: SZENTGRÓTI BERCI 1,ILLÉS ÁDÁM 1.
Büszke vagyok valamennyi játékosomra, kissé tartalékos csapattal is megérdemelt győzelme arattunk!!
Illés Ádi első IFI mérkőzésén góllal és jó játékkal mutatkozott be /várom a további folytatást!!/, és a Szentgróti Berci fejese EURÓ GÓL VOLT!!Több nagy helyzetet hagytunk ki, csak a Kása Krisztián 3 szor vezette egy az egyben a kapusra!/de sajnos kimaradtak!!/
Örülök a győzelemnek és továbbra is az élbolyban vagyunk!!
Jövő héten szabadok leszünk, nem játszunk, de edzés azért lesz.

Öregfiúk
Gyógyfürdő Harkány - Babarc 2:0 (0:0)
G. Paczier Gábor, Zorán
Küzdelmes mérkőzésen, sok helyzetet hagytunk ki, de meg van az őszi elsőség.

Gyógyfürdő Harkány - Szederkény 0:0
Jó eredmény a mi helyzetünkben, hárman bekerültek a forduló válogatottjába (Tamás Norbert, Varga Balázs, Schvedics Zoltán). Reméljük jövő héten a három pont is meg lesz.

Öregfiúk
Himesháza - Gyógyfürdő Harkány 0:5
G. Aldo 2. Paczier Gábor 2. Törő Szilárd
Átvette a vezetést a tabellán a csapat.

U.16, U.19
Szederkény - Gyógyfürdő Harkány serdülő 10:4 Gól :FÉSÜS KRISZTIÁN 2. GOTTLIEB GERGŐ 2.
Sokkal több volt ebben a mérkőzésben, a 8 percben 2:0 ra vezettünk!! Utána fegyelmezetlenek lettünk és ráadásul rengeteg nagy helyzetet kihagytunk, majdnem azt mondom saját magunkat vertük meg!!
Még 2 hazai mérkőzés vár ránk az eddig pont nélküli csapatok a Boda, Szigetvár látogat hozzánk, EZEKET MINDEN FÉLEKÉPP BE KELL HÚZNI!!!!!
Szederkény - Gyógyfürdő Harkány IFI 3:1 Gól: NAGY NORBERT.
Büszke vagyok a CSAPATOMRA mert azt mondom ÍGY KI LEHET KAPNI!! Rangadó meccsen sajnos a 2. percben legalább 1m lest engedtek el, és a Nagy Norbi
buktatásáért meg nem adtak büntetőt!!
Összességében kulturáltan jó játszó csapat benyomását keltettük RANGADÓHOZ méltó jó mérkőzésen!!
A második félidőben sokat tettünk az egyenlítésért Pápai Zoli lábába volt, de sajnos benne is maradt!!